Informace - tel.: 494 535 329|facebook

Oficiální web divadelního festivalu

24. června - 4. července 2017

 

 

Koncert skupiny Čechomor

Pátý festivalový den Poláčkova léta tentokrát patřil muzice. Do rychnovské zámecké jízdárny přijela kapela Čechomor. Ke spolupráci si přizvala zpěvačku Martinu Pártlovou. “Hrajeme lidové písničky, hrajeme je s chutí jako bigbít tak, jak nám zobák narostl. Já si myslím, že ta upřímnost je to, co mají lidé rádi a ty písničky jednoduše fungují,” říká František Černý.

Zazněly známé hity jako průřez třicetiletou kariérou Čechomoru, ale i nové skladby. Svoji koncertní premiéru si v Rychnově nad Kněžnou odbyla píseň Mamko, nedávej mě, mamko. “To spojení s Martinou Pártlovou je úžasné. Vybrali jsme si jí proto, jaký má hlas, je to zpěvačka, která umí zazpívat přesně tak, jak my potřebujeme,” říká Karel Holas.

Čechomor nehrál v Rychnově poprvé. Někteří ještě vzpomínají na koncerty v roce 2008, pak v roce 2013 a teď, po čtyřech letech, znovu. “To prostředí v Rychnově je nádherné. Vzpomínám si, jak jsem tady posledně brouzdal bos travou v zámecké parku. Rychnov máme rádi a rádi se k vám vracíme,” dodává Holas.

Dvouhodinový koncert a vyprodaná zámecká jízdárna. Dorazilo bezmála 5 stovek fanoušků. Čechomor je sázka na jistotu, tahle hudba jednoduše baví snad všechny generace.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

Předprodej vstupenek probíhá od 3. června 2017 v kanceláři Pelclova divadla, Panská 79, telefon 494 535 329.

Dále je vstupenky možné zakoupit 30 minut před začátkem divadelních představení a koncertů v místě jejich konání.